Кондиціонери Thermix для мікроавтобусів

 

Сотні мікроавтобусів вже обладнані Thermix!
Приєднуйся до них!

Спеціалістами нашої компанії був розроблений конденсатор для монтажу на даху мікроавтобусів під торговою маркою THERMIX. Завдяки високій потужності та чудовими аєродинамічними показниками, конденсатор чудово відходить до мікроавтобусів з пасажиромісткістю від 12 до 25 чоловік (в залежності від потужності випаровувача).
Корпус конденсатора виготовлений з склопластику за технологією RTM-Light зачинені форми, товщиною 5 мм., що абсолютно виключає зміну кольору або потьмяніння глянцю внаслідок потрапляння УФ променів, погодних опадів або зміною температури навколишнього середовища.

Основними споживачами даної продукції є власники мікроавтобусів MB Sprinter, VW LT и Crafter, Ford Transit, Iveco Daily, Renault Master, Fiat Ducato та ін. Для даної групи мікроавтобусів наша компанія розробила спеціальний комплект обладнання. Він складається з комплектуючих найкращих світових виробників. Компресор – Sanden (Японія. Завод розміщений у Сингапурі). Фреонопроводи – Good Year (США). Випаровувач – Formula (Тайланд. Не Китай!). Вентилятори – Spall (Італія). Крім того, в даний комплект постачається з електронним блоком керування EVCO (Італія), чим обумовлений більш високий комфорт та точність підтримання налаштованної температури у пасажирському салоні мікроавтобуса.

  Основні технічні характеристики:

- Робоча напруга – 12/24 В.
- Потужність конденсатора – 13 кВт.
- Потужність випаровувача – 9,4 кВт.
- Витрати повітря – 1900 м3/час
- Габаритні розміри конденсатора – 1105х930х150
- Габаритні розміри випаровувача – 705х125х120
- Вага конденсатора – 19 кг.
- Вага випаровувача – 9 кг.
- Холодоагент – R134a – 1200 гр. +/- 100 гр.

Крім того, завдяки потужності конденсатора 13 кВт., даний комплект можливо використовувати разом зі штатним випаровувачем кондиціонера, що надає додаткові комфортні умови не тільки пасажирам, але і водію. 

Випаровувач Formula (Тайланд)
Компрессор Sanden (Японія)
Фреонопроводи Good Year (США)
Блок керування EVCO (Італія)

Вартість запропонованної комплектації з монтажем складає – 1850 USD. Строк монтажу – 1-2 доби.