Передпускові опалювачі "Webasto" (Німеччина)

Підігрівачі Webasto серії Thermo Top забезпечують безпроблемний запуск двигуна, прогрітий салон і вільні від льоду і снігу ще до початку поїздки вікна. На будь-якій легковій машині, в найлютіший мороз! Прогрів двигуна і салону автомобіля перед пуском, а іноді і під час руху - необхідна умова його нормальної експлуатації. Тому, опалювачі Webasto значно покращують показники безпеки, комфорту, економічності, довговічності та екологічної чистоти автомобіля, оскільки ще до початку поїздки: 

 • двигун прогрітий і легко заводиться – а це не тільки економить час і Ваші нерви, але і дозволяє помітно знизити споживання палива, загальне навантаження на акумулятор, об'єм шкідливих викидів та підвищити моторесурс двигуна;
 • у салоні тепло, що підвищує зручність водіння, покращує реакцію і дає можливість спокійно пристебнути ремінь (не потрібно сидіти в машині в громіздкому верхньому одязі);
 • на вікнах відсутній лід та сніг, вони не запітнівають, не примерзають "двірники". Це забезпечує хороший огляд з самого початку поїздки.

Для монтажу на легкові автомобілі розроблена новітня серія підігрівачів Webasto - Thermo Top. Новітня керамічна технологія - великий крок вперед у зниженні навантаження на акумулятор і підвищенні надійності опалювачів. На керамічний штифт розжарювання дається гарантія один рік (на відміну від свічок, що застосовувалися раніше). Пальник з металокерамічною прокладкою відрізняється особливою стійкістю до перегріву і зносу. Висока інтенсивність нагріву забезпечується теплообмінником нового покоління з підвищеним ККД і системою регулювання прокачування рідини. Підігрівачі Thermo Top також відомі як найменш тихі у своєму класі. 

Передпускові підігрівачі Thermo Top Е/C/Р

Для легкових автомобілів малого і компактного класу, а також кабін вантажних мікроавтобусів підходить "бюджетний" підігрівач Thermo Top Е з опалювальною потужністю 4 квт. Для автомобілів середнього класу і великого класу з кузовом седан - призначений Thermo Top С з опалювальною потужністю 5 квт. У 2006 р. Webasto розробила Thermo Top Р - модифікацію Thermo Top С з оптимізованим режимом прокачування гарячої рідини, що забезпечує прискорений прогрів салону і лобового скла при меншому споживанні струму. Thermo Top Р рекомендований для автомобілів представницького класу, універсалів, позашляховиків, мінівенів, пасажирських мікроавтобусів. Монтаж підігрівачів Thermo Top значно спрощений, завдяки їх компактності, широкому діапазону монтажних положень, мінімальному числу комутацій, що підключаються та водостійким штекерним роз'ємам, що дозволяють встановлювати їх у "проблемних" місцях. Робота підігрівача регулюється автоматично електронним блоком керування. Залежно від температури охолоджуючої рідини в контурі, блок перемикає опалювач в режим повного (працює з максимальною потужністю), часткового (з половинною потужністю) навантаження або регулювальної паузи (тимчасове відключення). Момент запуску, режим і тривалість роботи встановлюються користувачем за допомогою таймера або систем дистанційного керування. Докладніше ...  

Технічні характериситики опалювачів серії Thermo Top

  Thermo Top E Thermo Top С/Р
Потужність опалювача, кВт.             4,0            5,0
Робоча напруга, В                             12
Паливо                 бензин або дизель
Витрати палива (бензин/дизель), л/год         0,57/0,47        0,67/0,59
Споживча потужність, Вт              22             32
Потік циркуляційної помпи, л/год        500 (0,14)        500 (0,1)
Габаритні розміри, мм (дов. х шир. х вис.) 235 х 106 х 168 235 х 106 х 168
Вага, кг.             3,2            3,2

Передпускові підігрівачі для вантажівок, автобусів та спецтехніки

Можливість прогріву двигуна і кабіни або салону автомобіля перед пуском - необхідна умова його нормальної експлуатації. Тому все більшою популярністю серед вітчизняних автовласників користуються передпускові підігрівачі. Опалювачі Webasto працюють на паливі транспортного засобу і забезпечують безпроблемний запуск двигуна, прогрітий салон і вільні від льоду і снігу вікна ще до початку поїздки. Передпусковий прогрів двигуна дозволяє помітно знизити його зношення, споживання палива і витратних матеріалів, загальне навантаження на акумулятор та втрачений час не тільки на прогрів, але й на ремонт. Тепло в салоні/ кабіні підвищує зручність роботи водія, покращує його реакцію та надає комфорт для пасажирів. Вільні від льоду і снігу вікна забезпечують хорошу видимість з самого початку поїздки.


Конструкція рідинних підігрівачів Webasto розроблялася з урахуванням побажань і використанням досвіду найбільших світових автовиробників, а головне – в тісній співпраці з користувачами всіх видів комерційних автомобілів. Завдяки цьому, вдалося створити сплав новітніх і перевірених десятиліттями технологій, що забезпечує максимальну надійність, ефективність і зручність в управлінні, обслуговуванні і монтажі. Комфортну температуру в салоні можна підтримувати протягом 8 - 10 годин (наприклад, вночі), при автоматичному запуску – до 2 годин. Підігрівач запускається або "вручну" – з вмикача, розташованого в кабіні, або автоматично у встановлений день тижня і годину - за допомогою таймера. Можлива додаткова установка механічного або електронного кабінного термостата, що регулює роботу штатного вентилятора опалення і тим самим керує і направляє потік гарячого повітря у кабіну.

Thermo 50

Економічна та недорога модель для прогріву кабін вантажівок, мікроавтобусів та спецтехніки для роботи в помірному кліматі, а також як компонент модульних систем опалення (рідинний опалювач для двигуна + повітря для кабіни). Особливо зручний для монтажу на сучасній автотехніці, що має мало вільного місця в моторному відсіку завдяки своїй компактності, розширеному діапазону монтажних положень і водостійким штекерним роз'ємам. Оснащений новітньою системою самодіагностики та може застосовуватися на автомобілях, що перевозять небезпечні вантажі.

Thermo 90 S/ST

Універсальна модель з керованним діапазоном потужності, що використовується на всіх видах комерційних автомобілів, зокрема які перевозять небезпечні вантажі. Функція термінового прогріву: включений опалювач протягом перших 30 хвилин працюватиме з потужністю 9,1 кВт. Новітня керамічна технологія забезпечує споживання струму під час пуску у 1,5 рази менше, ніж у інших опалювачів даного класу і лише трохи більше, ніж під час роботи. Опалювач також має власну систему самодіагностики. Новітня модифікація Thermo 90 SТ обладнанна герметичними роз'ємами. Блок керування має захист від неправильного підключення, розширені можливості діагностики.

DBW 2010

DBW 2010 розроблений безпосередньо для країн СНД. Надійна та проста в обслуговуванні модель. Невелика кількість чутливої електроніки і вдосконалений пальник, а також підвищена потужність дозволяють застосовувати його навіть в екстремальних умовах. Оптимальне співвідношення "ціна-якість".

Thermo 230/ 300/ 350

Потужні опалювачі для автобусів та спецтехніки. Зручні в обслуговуванні завдяки сучасній модульній конструкції, двоступеневій системі діагностики та керуванні процесу горіння по рівню вуглекислоти у вихлопі. Блок керування та його несуча плата складають єдиний елемент. Електрокабелі, штекерні роз'єми та паливопроводи прокладені ззовні для більшої доступності при обслуговуванні. Циркуляція охолоджувальної рідини забезпечується новітнім наднадійним (термін служби 30000 годин), компактним і високопродуктивним насосом Aquavent 6000.

Основні технічні характеристики

          Thermo 50   Thermo 90S (Т) B  Thermo 90S (Т) D      DBW 2016
Потужність опалювача, кВт            5,0         2,0 - 7,6    1,8 - 7,6 (9,1)         16,0
Час роботи при вкл. з таймера, хв.                                              1 –120 мин.
Робоча напруга, В.            24               12               12 / 24                   24
Тип палива       дизель            бензин           дизель               дизель
Витрати палива, л/год.           0,63        0,25 - 1,0          0,19 - 0,90                   2,0
Споживча потужність з помпою, Вт           50           37 - 83             37 - 83                  194
Об’ємний потік циркуляційної помпи, л/год (при протитиску бар:          500            1650               1650                 1600
Габаритні розміри, (дов. х шир. х вис.)  237 х 106 х 193 355  х 133 х 220               583 х 205 х 228
Вага опалювача, кг          3,2              4,8                4,8                  15,0
              DBW 300 Thermo 230 Thermo 300 Thermo 350     NGW 300
Потужність опалювача, кВт           30,0 кВт    23,0 кВт    30,0 кВт   35,0 кВт     30,0 кВт
Час роботи при вкл. з таймера, хв.                                              1-120 хв.
Робоча напруга, В.                                                 24 В.     12/24 В.
Тип палива                                              дизель       метан
Витрати палива, л/год.             4,0 л/ч     3,0 л/ч    4,0 л/ч    4,5 л/ч    3,15 кг/ч
Споживча потужність з помпою, Вт            130 Вт      65 Вт     110 Вт     140 Вт      110 Вт
Потік циркуляційної помпи, л/год                          6000 л/ч при протитиску 0,4 бар
Габаритні розміри, (дов. х шир. х вис.)     680 х 300 х 279                 610 х 246 х 210 620х246х 220
Вага опалювача, кг               26,0                         19,0        23,2

 Проводимо монтажні, ремонтні та профілактичні роботи отолювачів Webasto будь-яких модифікацій. Пропонуємо комп'ютерну діагностику і професійний підхід. На виконані роботи та обладнання надаємо гарантійне обслуговування від 12 до 24 місяців! Завжди в наявності великий склад запчастин. Роботи проводяться в опалювальних боксах площею 600 м2. Запрошуємо до співпраці транспортні організації, автосалони та приватних осіб. 

Инструкции по установке

 • AirTop.pdfВоздушные отопители Air Top 2000/3500/5000
 • AirTopST.pdfВоздушные отопители Air Top 2000/3500/5000 ST
 • DBW2016.pdfЖидкостной отопитель DBW 2016
 • TelestartT91.pdfДистанционное управление Telestart T91
 • Thermo230300350.pdfЖидкостные отопители Thermo 230/300/350
 • Thermo50.pdfЖидкостной отопитель Thermo 50
 • Thermo90S.pdfЖидкостной отопитель Thermo 90 S
 • ThermoTopEC.pdfЖидкостные отопители Thermo Top E

Инструкции пользователя

Коды ошибок

Мини таймер 1533

Программируемый таймер устанавливается на приборной панели или консоли. Таймер позволяет заранее установить время включения и продолжительность работы подогревателя в диапазоне от 10 до 60 минут. В память "запоминаются" три момента и продолжительности включения, одна из программ устанавливается как текущая. Подогреватель можно запустить, отключить или изменить продолжительность его работы,   находясь в автомобиле   специальными кнопками на таймере. Идеальный вариант для стабильного графика поездок.

 

инструкция пользования ...  

 

   

 

Дистанционное управление Telestart T91

Дистанционное управление позволяет непосредственно запустить и отключить подогреватель, выбрать режим и установить или изменить продолжительность его работы с расстояния до 1000 м. Пульт новейшей системы   Telestart Т91 имеет "обратную связь" с приемником – специальный индикатор показывает, дошел ли до него сигнал и включился/отключился ли отопитель. Программа содержит пять степеней комфорта. Идеальный вариант для гибкого графика поездок.

инструкция пользования ...

 

   

 

Дистанционное управление Te l estart T100HTM

Система Telestart T100HTM - это "Искуственный интеллект" от Webasto. При помощи Telestart T100HTM можно лишь указать время выезда а также желаемый уровень комфорта (от 1 до 5) все остальное за вас сделает Webasto! Система использует внутрений и внешний температурные датчики, сама определяет время и интенсивность работы отопителя. Вы гарантированно уедите на теплом автомобиле. Кроме того Telestart T100 HTM проводит мониторинг температуры в салоне и отоброжает в реальном времени ее на пульте дистанционного управления. Радиус действия до 1000 м. Идеальный вариант для гибкого графика поездок.

инструкция пользования ... 

 

   

 

 
Вебасто (Webasto) Телестарт Т80
 

Дистанционное управление Те lestart Т80/90  

Webasto впервые представила систему дистанционного управления предпусковыми отопителями для легковых автомобилей с "обратной связью". Новейшая разработка Webasto сделана на базе ДУ последнего поколения "Телестарт Т70". Дальность приёма сигнала составляет до 600 м.

  инструкция пользования …

 

   

 

 

Мини-таймер 1530

  Программируемый таймер устанавливается на приборной панели или консоли. Таймер позволяет заранее установить время включения и продолжительность работы подогревателя в диапазоне от 10 до 60 минут. Подогреватель можно запустить, отключить или изменить продолжительность его работы,   находясь в автомобиле, специальными кнопками на таймере.  

  инструкция пользования ...

 

   

 

/Webasto/ Вебасто Модульный таймер
 

Таймер 1531 комбинированный с регулировкой температуры  

Программируемый таймер устанавливается на приборной панели или консоли. Таймер позволяет заранее установить время включения и продолжительность работы подогревателя в диапазоне от 10 до 60 минут. В память "запоминаются" три момента и продолжительности включения, одна из программ устанавливается как текущая. Подогреватель можно запустить, отключить или изменить продолжительность его работы,   находясь в автомобиле, специальными кнопками на таймере. Имеет   встроенный регулятор температуры. На дисплее отображаются коды ошибок поломок отопителя.   Идеальный вариант для стабильного графика поездок.  

инструкция пользования …

 

   

 

Каталог | autonahodka

 

JSM управление ThermoCall

  Система включения по телефону ThermoCall   позволяет запустить подогреватель, выбрать режим и продолжительность его работы в любой момент с любого телефона с тоновым набором (если автомобиль находится в зоне покрытия сети). Управление подогревателем осуществляется посредством удобного русскоязычного голосового меню. В варианте TC Locate также доступна функция определения координат местонахождения автомобиля с использованием GPS навигации.

 

инструкция пользования …  

 

   

 

         

Запрос стоимости комплекта (Автономные жидкостные предпусковые подогреватели двигателя)

Запрос стоимости комплекта