Автономные отопители “Webasto”(Германия)

Незалежні повітряні опалювачі для вантажівок, автобусів і мікроавтобусів та спецтехніки

В зимову пору року можливість обігріву кабіни або салону транспортного засобу - є невід’ємною вимогою нормальної експлуатації. Обігріву "дідівським" методом за допомогою працюючого двигуна - часто недостатньо, особливо коли мова йде про дизельний двигун. При цьому витрати палива за довгі роки, складають багато сотень літрів, а в атмосферу викидається велика кількість вихлопних газів. Тому в більшості випадків необхідним є облаштування транспортних засобів спеціальними автономними опалювачами повітря, що працюють безпосередньо на паливі автомобіля. Опалювачі дають змогу при вимкненому двигуні обігріти кабіну вантажівки, салон автобуса або мікроавтобуса, дорожньої та спецтехніки, тощо. Для деяких типів вантажівок та спецтехніки, обладнання автономними опалювачами є невід’ємною умовою їх експлуатації в країнах Європи. Використання автономного опалювача значно підвищує безпеку, комфортність, економічність, довговічність та екологічну чистоту транспортних засобів, що експлуатуються в холодних кліматичних зонах. На вантажівках автономний опалювач підвищує продуктивність водія, що працює в теплі та відпочиває при вимкненому двигуні. Обігрів кабіни за допомогою повітряного опалювача гарантує комфорт, добру видимість, зручність керування та покращення реакції водія. Таким чином, опалювач дозволяє помітно знизити витрати: по лікарняних для водіїв, завдяки відмові від обігріву на холостому ходу, витрати палива та запчастин, пов’язаних з зношенням двигуна та витрати, пов’язані з його ремонтом. 

Повітряні опалювачі – це найбільш ефективне рішення для обігріву вантажного відсіку при перевезенні чутливих до холоду вантажів, а також пасажирського салону при перевезенні людей. Також опалювачі успішно використовуються для обігріву кабін різної будівельної, дорожньої, завантажувальної техніки на базі автомобілів, тракторів та рельсового транспорту, салонів "швидкої допомоги", "лабораторій на колесах" та іншої спецтехніки на базі мікроавтобусів і невеликих вантажівок, вахтових автобусів і т.д. Особливу велику роль опалювачі відіграють в міському циклі руху з частими зупинками (для завантаження – розвантаження і т.д.), підтримуючи сталу температуру у салоні та вантажному відсіку. Всі автономні опалювачі Webasto також сертифіковані для монтажу на судна. Вони можуть працювати на паливі з бака моторного судна або з додаткового бака при використанні на парусних суднах. 

Базова серія повітряних опалювачів Air Top

Опалювачі серії Air Top розділяють за своєю потужністю та використовують в залежності від типу транспортного засобу. Використання в опалювачах даної серії сучасних керамічних матеріалів – великий крок вперед в завданні зниження навантаження на аккумулятор. Штифт опалювача з металокерамічною прокладкою (виготовленою за технологією "Ferrotec", запатентованою Webasto) відрізняється особливою стійкістю до перегріву та підвищеним терміном роботоздатності. Водостійкість деталей та штекерних з’єднань, дозволяють нагрівати повітря, що забирається не тільки з кабіни, але й ззовні, навіть при високій вологості повітря. Завдяки найновітнішим розробкам - низькошумному вентилятору, а також запатентованим Webasto системі внутрішньої циркуляції повітря та конструкції вхідного отвору - опалювачі Air Top мають один з самих низьких рівнів шуму в своєму класі опалювачів.  

 

Ступінчате автоматичне керування потужності дозволяє уникнути різких змін шуму, які можуть перешкодити відпочиваючим водієві і пасажирам. Опалювач може запускатися і вимикатися або за допомогою регулятора температури, або за допомогою трьохпрограмного таймера. Як регулятор так і таймер має можливість регулювати температуру у кабіні або салоні. День та час включення опалювача налаштовує сам користувач. Час автоматичної роботи опалювача встановлюється користувачем в межах від 1 до 120 хвилин. Монтаж опалювачів Webasto серії Air Top значно спрощений завдяки:

· інтегрованому блоку управління;
· водостійким штекерним роз'ємам, що дозволяють встановлювати його в "проблемних" місцях, зокрема - в монтажному ящику поза моторним відсіком, при будь-якій кількості вологи, що потрапляє в ці місця;
· компактності, обумовленою новаторською конструкцією вентилятора і зовнішньому контуру теплообмінника, що дозволяє встановлювати їх навіть в обмежених умовах;
· розширеному діапазону допустимих монтажних положень, що дозволяє не тільки встановлювати опалювач в положенні ±90° від горизонтального, але і надійно підтримувати його нормальну роботу при будь-яких нахилах автомобіля;
· однаковим для всіх моделей серії настановним шаблонам - відповідно, легкості "модернізації";
· можливості переобладнати дизельні модифікації опалювачів для використання на автомобілях, що перевозять небезпечні вантажі без додаткових зусиль і запчастин (шляхом активації спеціального контакту).

Обслуговування та ремонт опалювачів Air Top, значно полегшено завдяки трьохступеневій системі діагностики:

· за допомогою сигналів з вимикача або таймера;
· за рівнем СО2 ;
· шляхом тестування опалювачів персональним комп’ютером із спеціальною діагностичною програмою.

При цьому не має необхідності демонтувати опалювач для діагностики. З 2007 року на ринку України розпочато поставки опалювачів нової серії Air Top ST. Нові технічні переваги це: безщітковий двигун компресора повітря, модернізовані датчики температури та полум’я, блок керування і керамічний штифт розжарювання, додаткова підвищена герметичність роз’ємів, розширені можливості діагностики, самодіагностики та керування. Air Top ST повністю відповідає стандартам директиви ЕС 2001/56/EG. Габаритні розміри корпуса, розміри підключень до паливної магістралі опалювачів Air Top ST ідентичні параметрам базових моделей, що дає змогу інсталювати новий опалювач замість старого протягом однієї години. Літом опалювачі також можуть використовуватися як вентилятори, що можуть провітрювати кабіну або салон.

Air Top 2000 SТ

Призначений для обігріву кабін і спальних місць легких та середніх вантажівок, що працюють в міському циклі і в помірно холодних регіонах, спецтехніки малого класу, салонів невеликих мікроавтобусів і кемперів, кают невеликих річкових судів. На керамічний штифт розжарювання дається гарантія 12 місяців. Влітку опалювачі можуть використовуватися як вентилятори, продуваючи повітря через кабіну або салон.
 

Air Top 3500/5000 ST

Air Top 3500 створює максимальний комфорт в кабінах сідлових тягачів, включаючи працюючих в екстремальних кліматичних умовах, салонах мікроавтобусів а також кабінах спецтехніки та каютах суден. Air Top 5000 – оптимальний варіант для опалення вантажних відсіків автофургонів та причепів середнього об’єму, яхт, невеликих автобусів, а також рятувальної техніки та інших транспортних засобів, де в екстремальних умовах необхідний швидкий нагрів повітря. Літом опалювачі можуть використовуватись як вентиляційні пристрої.

HL 90

Надійна та випробувана модель: невелика кількість чутливої електроніки та вузол горіння з ротаційним розпилювачем, а також підвищена потужність, дозволяють використовувати дану модель в найекстремальніших умовах. Запуск опалювача проводиться вимикачем (можливо спеціальною кнопкою на таймері), або – за допомогою спеціального трьохрограмного таймера, що дозволяє запрограмувати час включення опалювача та час роботи. Додатково може комплектуватися механічним або електронним термостатом, включаючи перемикач потужності.

Основні технічні характеристики:

       Air Top 2000 ST          Air Top 3500         Air Top 5000      HL 90
Опалювальна потужність, кВт    1,0 - 2,0 0,9 - 2,0   1,8- 3,5     1,5- 3,5   1,8- 5,0    1,5- 5,0        9,0
Робоча напруга, В       12  12 или 24 12   12 или 24  12   12 или 24    12 или 24
Паливо     бензин     дизель                      бензин         дизель         бензин   дизель     дизель
Витрати палива, л/год.   0,14 - 0,27  0,12 - 0,24 0,19 - 0,46  0,18 - 0,42 0,19 - 0,66  0,18 - 0,60   1,20
Споживана потужність, Вт.                 14 - 29             15 – 33             15 – 95     110 / 160
 Об’єм повітря,  м 3/ч                    78      132    139 / 132      200   218 / 200     280 / 310
Габаритні розміри, мм.         311 х 120 х 121                             423 х 148 х 162  650х235х260
Вага, кг.                  2,6                                       5,9        13,3

Термін виконання робіт по монтажу опалювача – від трьох до семи годин. Опалювачі, а також запасні частини до них є завжди в наявності на нашому складі. Виконуємо монтажні та ремонтні роботи будь-якої складності. Всі роботи виконуються на сучасному обладнанні в ремонтній майстерні площею 600 м2. Майстерня опалюється, та має висоту п’ять метрів (що дозволяє обслуговувати сідлові тягачі). Запрошуємо до співробітництва транспортні підприємства, начальників транспортних відділів, автосалони та приватних осіб. 

Инструкции по установке

  • AirTop.pdfВоздушные отопители Air Top 2000/3500/5000
  • AirTopST.pdfВоздушные отопители Air Top 2000/3500/5000 ST
  • DBW2016.pdfЖидкостной отопитель DBW 2016
  • TelestartT91.pdfДистанционное управление Telestart T91
  • Thermo230300350.pdfЖидкостные отопители Thermo 230/300/350
  • Thermo50.pdfЖидкостной отопитель Thermo 50
  • Thermo90S.pdfЖидкостной отопитель Thermo 90 S
  • ThermoTopEC.pdfЖидкостные отопители Thermo Top E

Инструкции пользователя

Коды ошибок

Мини таймер 1533

Программируемый таймер устанавливается на приборной панели или консоли. Таймер позволяет заранее установить время включения и продолжительность работы подогревателя в диапазоне от 10 до 60 минут. В память "запоминаются" три момента и продолжительности включения, одна из программ устанавливается как текущая. Подогреватель можно запустить, отключить или изменить продолжительность его работы,   находясь в автомобиле   специальными кнопками на таймере. Идеальный вариант для стабильного графика поездок.

 

инструкция пользования ...  

 

   

 

Дистанционное управление Telestart T91

Дистанционное управление позволяет непосредственно запустить и отключить подогреватель, выбрать режим и установить или изменить продолжительность его работы с расстояния до 1000 м. Пульт новейшей системы   Telestart Т91 имеет "обратную связь" с приемником – специальный индикатор показывает, дошел ли до него сигнал и включился/отключился ли отопитель. Программа содержит пять степеней комфорта. Идеальный вариант для гибкого графика поездок.

инструкция пользования ...

 

   

 

Дистанционное управление Te l estart T100HTM

Система Telestart T100HTM - это "Искуственный интеллект" от Webasto. При помощи Telestart T100HTM можно лишь указать время выезда а также желаемый уровень комфорта (от 1 до 5) все остальное за вас сделает Webasto! Система использует внутрений и внешний температурные датчики, сама определяет время и интенсивность работы отопителя. Вы гарантированно уедите на теплом автомобиле. Кроме того Telestart T100 HTM проводит мониторинг температуры в салоне и отоброжает в реальном времени ее на пульте дистанционного управления. Радиус действия до 1000 м. Идеальный вариант для гибкого графика поездок.

инструкция пользования ... 

 

   

 

 
Вебасто (Webasto) Телестарт Т80
 

Дистанционное управление Те lestart Т80/90  

Webasto впервые представила систему дистанционного управления предпусковыми отопителями для легковых автомобилей с "обратной связью". Новейшая разработка Webasto сделана на базе ДУ последнего поколения "Телестарт Т70". Дальность приёма сигнала составляет до 600 м.

  инструкция пользования …

 

   

 

 

Мини-таймер 1530

  Программируемый таймер устанавливается на приборной панели или консоли. Таймер позволяет заранее установить время включения и продолжительность работы подогревателя в диапазоне от 10 до 60 минут. Подогреватель можно запустить, отключить или изменить продолжительность его работы,   находясь в автомобиле, специальными кнопками на таймере.  

  инструкция пользования ...

 

   

 

/Webasto/ Вебасто Модульный таймер
 

Таймер 1531 комбинированный с регулировкой температуры  

Программируемый таймер устанавливается на приборной панели или консоли. Таймер позволяет заранее установить время включения и продолжительность работы подогревателя в диапазоне от 10 до 60 минут. В память "запоминаются" три момента и продолжительности включения, одна из программ устанавливается как текущая. Подогреватель можно запустить, отключить или изменить продолжительность его работы,   находясь в автомобиле, специальными кнопками на таймере. Имеет   встроенный регулятор температуры. На дисплее отображаются коды ошибок поломок отопителя.   Идеальный вариант для стабильного графика поездок.  

инструкция пользования …

 

   

 

Каталог | autonahodka

 

JSM управление ThermoCall

  Система включения по телефону ThermoCall   позволяет запустить подогреватель, выбрать режим и продолжительность его работы в любой момент с любого телефона с тоновым набором (если автомобиль находится в зоне покрытия сети). Управление подогревателем осуществляется посредством удобного русскоязычного голосового меню. В варианте TC Locate также доступна функция определения координат местонахождения автомобиля с использованием GPS навигации.

 

инструкция пользования …  

 

   

 

         

Запрос стоимости комплекта

Запрос стоимости комплекта