Автономні опалювачі “Brano”(Чехия)

З чого все починалося …

Підприємство Jablonec розпочало свою діяльність в 1953 році. В цьому ж році, до нього приєднується завод Rakovnik, який спеціалізується на виробництві конвекторних та автономних опалювачів для легкових та вантажних автомобілів, тракторів та автобусів. Підприємство співпрацювало не тільки з країнами східного блоку, але із компаніями західної Європи що мають світове визнання: Lucas Girling, Westinghouse, Knorr-Bremse а в даному випадку, виробництво опалювачів базувалось на ліцензіях Eberspacher, що визначає високу якість продукції. Довгий час компанія BRANO виготовляла частину вузлів та агрегатів безпосередньо для компанії Eberspacher.

  В результаті перебудов, завод Rakovnik спочатку ввійшов в склад ATESO A.S., яке потім було перейменоване в BRANO GROUP. Головне, незважаючи на всі перебудови, компанія не тільки нарощувала випуск опалювачів, але і працювала над новими моделями опалювачів, постійно вдосконалюючи та поліпшуючи їх експлуатаційні характеристики та надійність. В подальшому, виробництво опалювачів було переведено на завод в Яблонець над Нісою. Група компаній BRANO має широку географію в Чешскій Республіці. Заводи компанії розташовані в містах Hradec nad Moravici, Jablonec nad Nisou, Jilemnice, Rakovnik, Zubri, Litovel, Оsтrava, Jicin, Novy Bor. Офіси компанії розташовані не тільки в Чехії, але і за її кордонами. В теперішній час, опалювачі BRANO купують та експлуатують Англія, Індія, Китай, Норвегія, США, Японія та багато інших країн. Приємно повідомити, що з вересня 2007 року, компанія BRANO розпочала виробництво опалювачів третього покоління серії BREEZE та WIND. Ці опалювачі кардинально технічно відрізняються від своїх попередників. Вдосконалено вузол горіння та електронний блок керування. Вироблена сучасна система комп’ютерної діагностики всіх вузлів та агрегатів опалювачів. Довгий час на ринку автономних опалювачів для транспорту існували два бренда: Eberspaсher та Webasto. Ця продукція вкрай необхідна для наших кліматичних умов, і саме зараз на наш ринок ми почали поставки опалювачів BRANO з Чехії. Нова серія BREEZE III та WIND III по праву вважається однією з найкращих у своєму сегменті ринку автономних опалювачів.

  Зручність користування опалювачами BRANO в тому, що Ви самі вибираєте температуру повітря, яку Вам необхідно. Опалювач має поступове керування потужністю. Вибором режиму обігріву ( враховуючи задані параметри) керує процессор, чим сильніше мороз – тим більше тепла виробляє система. Термодатчик дозволяє контролювати температуру в салоні у діапазоні від +15 до +30 С. За бажанням, опалювач комплектується регулятором температури або таймером. Будь-який варіант керування дозволяє налаштувати температурний режим, а в літню пору, використовувати опалювач як систему вентиляції. Опалювачі працюють практично без шуму, забезпечуючи повноцінний відпочинок водіїв. Споживча потужність опалювача близько 35 Ватт, що дає змогу користуватися пристроєм довгий відрізок часу. Крім того, програмою захищена акумуляторна батарея, при падінні напруги менше, чим 10,5 (21) Вольт, опалювач буде автоматично вимкнений, тим самим залишаючи водію можливість для запуску двигуна. Ви маєте можливість використовувати опалювачі BRANO на всіх видах транспорту – від кабіни вантажівки або трактору, до фургонів для перевезення вантажів, які потребують спеціальних температурних вимог та яхт і автобусів. Завдяки своїм можливостям швидкого та економічного нагріву повітря, системи надзвичайно зручні для використання у кунгах, вахтових автомобілях, пересувних майстернях та незамінні на автокранах, екскаваторах та іншій будівельній та дорожній техніці.

Автономний опалювач Breeze III

Сфери використання: кабіни вантажівок, сідловин тягачів та сільгосптехніки, салони мікроавтобусів та позашляховиків, будинки на колесах, а також водномоторний транспорт.

Основні технічні характеристики:

Максимальна потужність нагріву 1900 Вт. + 5%
Мінімальна потужність нагріву 900 Вт. + 5%
Робоча напруга 12 В. / 24В.
Гранична напруга від мережі - 12V 10,5 В. – 16В.
Гранична напруга від мережі - 24V 21В. – 30В.
Максимальна споживана потужність 100Вт.
Робоча споживана потужність 35Вт.
Тип палива дизпаливо, біодизель
Максимальні витрати палива 0,22 л/час + 3%
Мінімальні витрати палива 0,10 л/час + 3%
Температура в опальовальному приміщенні від 15 °C + 30 °C
Керування автоматичне або ступінчате
Види елементів керування ручне керування або таймер
Температура навколишнього середовища -40 °C  +65°C

Автономний опалювач Wind III

Сфери використання: салони мікроавтобусів, кабіни сідловин тягачів, кунги, будинки на колесах та водномоторний транспорт.

Основні технічні характеристики:

Максимальна потужність нагріву 3800 Вт. + 5%
Мінімальна потужність нагріву 1300 Вт.  + 5%
Робоча напруга 12 В / 24В
Гранична напруга від мережі - 12V 10,5 В – 16В
Гранична напруга від мережі - 24V 21В – 30В
Максимальна споживана потужність 120 Вт.
Робоча споживана потужність max. 40 Вт.
Тип палива дизпаливо або біодизель
Максимальні витрати палива 0,46 л/час + 3%
Мінімальні витрати палива 0,17 л/час + 3%
Температура в опальовальному приміщенні від 15 °C - 30 °C
Керування автоматичне або ступінчате від min. до max.
Види елементів керування Ручне керування або таймер
Температура навколишнього середовища -40 °C  +65°C

Автономний опалювач X-7

Основные технические характеристики:

Максимальна потужність нагріву 8200 Вт. +/- 400 Вт.
Мінімальна потужність нагріву 4800 Вт.  +/- 300 Вт.
Робоча напруга 12 В / 24В
Гранична напруга від мережі - 12V 10,5 В – 15В
Гранична напруга від мережі - 24V 21В – 30В
Максимальна споживана пускова потужність 600 Вт.
Рабоча споживана потужність max. 100 Вт.
Тип палива    дизель, біодизель 
Максимальні витрати палива 1,2 л/час +/- 3%
Мінімальні витрати палива 0,6 л/час +/- 3%
Тип керування     дворежимний перемикач
Максимальна температура нагріву +100 °C

Срок монтажа отопителя на единицу транспорта - от трех до семи часов. Отопители и запасные части всегда в наличии на нашем складе. Выполняем ремонтные и монтажные работы отопителей Eberspacher, Webasto, Brano а также Планар любой сложности. Все работы выполняются в семи современно оборудованных, отапливаемых боксах высотой пять метров. Приглашаем к сотрудничеству транспортные предприятия, начальников транспортных отделов, автосалоны, а также частных лиц. 

Запрос стоимости комплекта

Запрос стоимости комплекта