Випаровувачі

Випаровувач - це теплообмінник, який розташовується в салоні автомобіля під панеллю приладів (торпедою) біля радіатора опалювача автомобіля. Випарник служить для віддачі холоду в салон автомобіля. При проходженні через випарник, повітря охолоджується і осушується. Холодоагент, що пройшов через розширювальний клапан, ставши легковипаровуванним з низьким тиском, при проходженні в туманному стані через патрубок випарника, під дією потоку повітря від вентилятора, випаровуючись, перетворюється на газ. При цьому ребра патрубка стають холодними від теплоти паротворення, і повітря усередині автомобіля стає прохолодним. Крім того, волога, що міститься в повітрі, від охолоджування перетворюється на воду і разом з пилом по дренажному трубопроводу викидається з автомобіля.

Для нормальної роботи випарника, власникові автомобіля необхідно не забувати міняти фільтр салона рециркуляциі повітря не рідше, ніж раз на два роки. Інакше, випарник піддається передчасній корозії, а також є джерелом розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів, що є причиною захворювань водія і пасажирів. Докладніше

Оригінальні випаровувачі

Пропонуємо широкий вибір як оригінальних, так і OEM випарників компаній NISSENS, BEHR і FORMULA. Прохання зв'язуватися по офісних телефонах, E-mail, ICQ або формою запиту для отримання інформації наявності на складі необхідного випарника та його вартості.

испаритель универсальный

Універсальні випаровувачі

Універсальні випарники мають попит завдяки своїй універсальності. Різниця з оригінальними випарниками тільки в тому, що в універсальному виходи трубок розташовані прямо на його стійці і відсутнє кріплення для монтажу на автомобіль. Досвідчений фахівець може без зусиль виготовити необхідну трубку і кріплення, «підігнавши» універсальний під оригінальний конденсатор. Перевага універсальних конденсаторів – це їх нижча вартість та можливість економії часу для пошуку оригінального.

Універсальні випаровувачі для мікроавтобусів та автобусів

Універсальні «підвісні» випарники широко використовуються в автобусах і мікроавтобусах. Вони можуть служити як додаткові до штатного випарника при недостатній його потужності, так і як основними для потужного охолодження. Вони є повністю готовим виробом у корпусі з регулятором температури і обдуву повітря, ТРВ і вентиляторами. Відмінний варіант для монтажу на мікроавтобуси класу VW-T5, VW Crafter, Sprinter, Iveco та ідентичні. 

потужність охолодження, ккал/год8050
повітряний потік, м3/год1035
робоча напруга, В.12 или 24
габаритні розміри350/805/140
 
потужність охолодження, ккал/год 5600
повітряний потік, м3/год 390
робоча напруга, В. 12 или 24
габаритні розміри 298/677/143
потужність охолодження, ккал/год 2250
повітряний потік, м3/год 225
робоча напруга, В. 12 или 24
габаритні розміри 790/265/105
потужність охолодження, ккал/год 3700
повітряний потік, м3/год 400
робоча напруга, В. 12 или 24
габаритні розміри 325/403/154

Замовлення запчастин

Замовлення запчастин