Ремонт системи

Наша компанія виконує різноманітні види ремонту систем кондиціонування повітря, при цьому ми завжди намагаємося оптимизувати витрати наших клієнтів. Що це значить? Справа в тім, що, як правило, завжди існує кілька варіантів рішення тієї чи іншої проблеми, зв'язаної з відновленням кондиціонеру. Багато фірм часто йдуть по дорощому для клієнта варіанту, а причиною цього є або відсутність знань і технічної інформації, або проста відсутність необхідного устаткування. Ну, і, звичайно, традиційний варіант - нажитися на чужому лиху. Приведемо кілька прикладів, з якими напевно багато хто з Вас зіштовхувався: у районі муфти компресора виявлена теча фреону, вирок - заміна компресора. Безумовно, усе залежить від моделі компресора, але в багатьох випадках досить замінити передній сальник. Теж саме стосується ситуацій, коли підклинює шків компресора, як правило, замість заміни компресора, що коштує великих грошей, досить поміняти підшипник шківа. Теж стосується шлангів і трубок кондиціонерів. Ми маємо власне обладнання для виготовлення нових френових магістралей. Якщо у Вас лопнув або протерся шланг або трубка, ми готові на протязі однієї години виготовити таку само запчастину. Шланги виготовляються компаніїї "Goodyear" (США). Тому, немає ніякого сенсу замовляти нові фреонопроводи або шукати по розбіркам, тим більше ціна нашого виробу буде нижча а якість на найвищому рівні.

Варто приділити особливу увагу аргоновому зварюванню й алюмінієвому напилюванню. Вже більше пяти років наша компанія має власне устаткування для проведення таких робіт. У багатьох випадках це дозволяє уникнути витрат на покупку таких дорогих вузлів, як радіатори кондиціонерів, випаровувачі, складні магістралі. Але, рекомендації про заміну чи ремонт того чи іншого вузла дають наші фахівці після діагностики, оскільки в деяких випадках відновлення вузла може врачати свій сенс і виявитися викинутими грошима. Наприклад, напилити «гнилий» радіатор кондиціонера, звичайно, можна, але гарантувати, що під тиском не розкриються сусідні порожнини корозії ніхто не може. У цих випадках звичайно потрібна заміна. А от якщо радіатор Вашого автомобіля в гарному стані, але одержав механічне ушкодження (потрапив камінь), більш доцільно його відремонтувати. Говорячи про радіатори кондиціонерів, треба відзначити, що вони є найбільш ураженою частиною системи. Наша фірма пропонує заміну штатних конденсорів на універсальні радіатори кондиціонерів японської фірми SANDEN, що по своїх характеристиках і якості, нічим не поступаються штатним радіаторам, але, як правило, їхня вартість значно нижча оригінальних. Крім радіаторів до кондиціонерів фірма SANDEN також виробляє компресори, випаровувачі, ресивери та вентилятори. Так що, Ви можете придбати й установити необхідні запчастини прямо у день звернення. Виконуємо абсолютно всі види ремонту та надаємо гарантію на виконані роботи та запчастини терміном 12 місяців.

10 причин, чому рекомендуємо ремонтувати кондиціонер саме у нас: 

 • Досвід роботи та кваліфікований персонал.
  Наша компанія одна з перших на Україні розпочала ремонтувати та обслуговувати автокондиціонери, а саме з 1997 року. За ці роки напрацьовано величезний досвід обслуговування та ремонту як самих «просунутих», так і самых «мертвих» систем.
 • Склад запчастин.
  Наша компанія має один з самих великих складів на Україні різноманітних запчастин для автомобільних кондиціонерів. В наявності: компресора та запчастини до них, конденсатори, випаровувачі, ТРВ, фільтри-осушувачі, вентилятори, шланги, трубки, фітинги і т.д., як оригінального виробництва, так і взаємнозамінних запчастин.
 • Сучасне діагностичне та ремонтне обладнання.
  Як дистриб’ютор виробника обладнання для ремонту та обслуговування автокондиціонерів компаній REFCO (Швейцарія) та WAEСO (Німеччина), наша компанія повністю укомплектована найкращими зразками обладнання цих всесвітньовідомих компаній.
 • Ремонтна база.
  Роботи проводяться в ремонтному боксі площею 500 м2, що дозволяє одночасно обслуговувати до 15 автомобілів.
 • Обладнання для виготовлення шлангів та трубок.
  Завдяки цьому, ми в змозі на протязі 10-15 хвилин виготовити необхідний шланг або трубку. Немає необхідності ніде нічого замовляти, все виготовляється прямо на ваших очах.
 • Аргонно-дугове зварювання.
  Ми - єдина в Києві компанія по ремонту автокондиціонерів, що забезпечена власним обладнанням для аргонно-дугового зварювання. Нам немає потреби збирати алюмінієві деталі та відвозити комусь для зварювання. Тим самим, ми економимо дорогоцінний ваш та нас час. Проводимо зварювання та пайку чорних металів, алюмінію, міді, нержавійки та бронзи.
 • Токарний цех.
  На початку 2008 року ми відкрили власний токарний цех. Це дозволило нам оперативно ремонтувати шківи компресорів, виготовляти та ремонтувати кронштейни до них, виготовляти нестандартні та рідкісні з’єднання для шлангів або трубок, а також інші необхідні металовироби.
 • Демократичні ціни.
  Ціни на запчастини та ремонтні роботи не змінюються вже більше п’яти років. Існує система знижок.
 • Гарантійні зобов’язання.
  На всі виконанні роботи та запчастини надаємо гарантію терміном один рік. Клієнти, що звертаються за гарантійними випадками, обслуговуються поза чергою.
 • Наша доброзичливість.
  Ми завжди раді нашим клієнтам та прикладаємо всі зусилля, щоб наш клієнт лишився задоволеним рівнем сервісу.